Strona główna | Slider | W meczu Kielce vs Kielce górą Vive
W meczu Kielce vs Kielce górą Vive

W meczu ligi Juniorów SMS IV Kielce zmierzył się z KS VIVE Kielce. Zawodnicy kieleckiego liceum przegrali dwoma bramkami z Wicemistrzami Polski. KS VIVE Kielce – SMS IV Kielce 33:31.

Radosław Wasiak: Graliśmy z zawodnikami o 3 lata starszymi. Na początku graliśmy zbyt bojaźliwie, dopiero po jakimś czasie nasza gra zaczęła wyglądać dobrze. Mieliśmy kilka udanych akcji, ale niestety nasza niefrasobliwość i mniejsze doświadczenie spowodowały, że pierwszej połowie schodziliśmy z pięciobramkową stratą.

W drugiej połowie odrobiliśmy straty doganiając przeciwnika na dwie bramki. Gra była bardzo wyrównana i choć przeciwnik okazał się lepszy to cały czas naciskaliśmy, i nie odpuszczaliśmy. Chciałbym pochwalić zespół za to, że podjął się walki.

Dawid Cacak: Obawialiśmy się przeciwnika, bo zawodnicy VIVE są starsi i bardziej doświadczeni. Popełniliśmy bardzo dużo błędów, daliśmy grać zawodnikom drużyny przeciwnej zbyt swobodnie. Nie kryliśmy odpowiednio kołowego, aby nie zbierał piłek z linii szóstego metra, było także sporo innych niedociągnięć. Muszę podziękować naszemu kapitanowi, który w trudnym momencie odpowiednio nas zmotywował, a trener w przerwie podrzucił rozwiązania, aby nasza gra wyglądała lepiej.

Korus 1, Wywrot 2, Asamit 2, Mielczarski, Cacak 1, Bujok, Popielecki, Burzyński 3, Rodak 7, Dróżdż, Pepiliński 4, Markowski 5, Pliz, Fajfer 6, Sowiak.