Strona główna | Aktualności | Po debiucie w Lidze Centralnej: będziemy grać na 150%
<strong>Po debiucie w Lidze Centralnej: będziemy grać na 150%</strong>

Po debiucie w Lidze Centralnej: będziemy grać na 150%

 

W minioną niedzielę zespół Radosława Wasiaka debiutował w rozgrywkach Ligi Centralnej. Zawodnicy SMS I Kielce przegrali z KPR Padwa Zamość, ale po meczu trener był zadowolony z gry swoich podopiecznych.

Radosław Wasiak: W pierwszej połowie spotkania pokazaliśmy się z jak najlepszej strony, prowadziliśmy i dyktowaliśmy warunki gry. Do szatni schodziliśmy z kilkubramkową przewagą, co było dobrym prognostykiem na następne 30 minut. Drugą połowę rozpoczęliśmy nieco ospale i te 10 minut zdecydowało o całym meczu. Doświadczenie wzięło górę. Zawodnicy z Zamościa szybko odskoczyli na 5 bramek i choć udało nam się ich doścignąć, to zabrakło nieco sił w końcówce spotkania. 

Może to frazes, ale wynik nie odzwierciedla naszej gry. Chłopaki pokazali, że nie będziemy jedynie „dostarczycielami punktów”. Każdy kolejny mecz będziemy rozgrywać na 150%. 

Czerwonka, Puszkarski 2, Szymański 3, Szeląg 4, Kłoda, Małecki 7, Kozłowski, Skiba 1, Pstrąg 2, Olichwiruk 3, Fugiel 3, Dragan, Gawryś, Morawski 3, Adamczuk 1, Konkel 7