Strona główna | Slider | KSZO Ostrowiec pokonany!
KSZO Ostrowiec pokonany!

KSZO Ostrowiec pokonany!

 

W spotkaniu ligi województwa, juniorzy KSZO Ostrowiec przegrali z SMS IV Kielce. Mecz był jednak wyrównany to kielczanie do ostatnich minut gonili wynik.

Radosław Wasiak: Mecz nie układał się dla nas dobrze. Pierwszą połowę zagraliśmy tragicznie, popełniliśmy bardzo dużo błędów, graliśmy trochę, jak dzieci we mgle. W przerwie meczu określiliśmy priorytety naszej gry i drugą połowę zagraliśmy z zębem, wolą walki i ze zdecydowanie mniejszą ilością błędów. 

W piątek czeka nas kolejne spotkanie z tym zespołem. Oczywiście mecz meczowi nierówny, ale musimy wyjść skoncentrowani bo ten brak koncentracji odbił się na nas w dzisiejszym meczu. Od pierwszej minuty musimy być skupieni i wierzyć we własne możliwości.

Jacek Fajfer: W pierwszej połowie coś nie zagrało, ale rozmowa w szatni dużo nam dała i już drugie 30 minut pokazało,  że jesteśmy silnym zespołem. Popełniliśmy mniej błędów, zaczęliśmy grę z kontrataku pośrednią i bezpośrednią, co przyniosło szybki efekt, i nadrobiliśmy straty. Przechwytywaliśmy dużo piłek, nasz bramkarz w drugiej połowie też nam dużo pomógł.

Korus, Wywrot, Aksamit 1, Mielczarski 3, Cacak, Bujok, Popielecki, Burzyński 2, Rodak 3, Drożdż, Pepiliński 7, Pliz 4, Fajfer 4, Chichoń 5, Sowiak,