Strona główna | Slider | AZS AGH Kraków mocniejsze od SMS III Kielce
AZS AGH Kraków mocniejsze od SMS III Kielce

AZS AGH Kraków mocniejsze od SMS III Kielce

 

Drużyna SMS III Kielce przegrała mecz z liderem tabeli AZS AGH Kraków. Podopieczny Rafała Bernackiego zostawili na parkiecie wiele serca, ale to nie wystarczyło, aby pokonać krakowian. Przegrywamy 38:33.

Rafał Bernacki: Na ten moment drużyna AZS AGH jest drużyną lepszą od nas. Moim zdaniem jest do kandydat do wygrania drugiej ligi. Zespół jest bardzo dobrze zbudowany, ma dużo doświadczonych zawodników z przeszłością pierwszoligową. 

W naszej grze nie zabrakło walki, było dużo dobrych momentów, natomiast przewaga fizyczna, jaką mają nad nami zawodnicy z Krakowa jest bardzo widoczna. Natomiast mojemu zespołowi zabrakło nieco wiary we własne możliwości. Nie brakło zaangażowania i woli walki – to było widać na parkiecie i tego nie mogę chłopcom odmówić, ale nie do końca wierzyli w swoje umiejętności. 

Cieszy mnie, że każdy z moich zawodników zaliczył na parkiecie podobny czas na boisku. To dobrze, bo jakość gry nie spada, nawet jeśli jakiś zawodnik łapie kontuzję. Poza tym chcę, żeby każdy zawodnik czuł się potrzebny. 

Błażejewski, Wleklak 2, Rybarczyk 8, Grzenkowski 1, Wrona 4, Wasiak 5, Wierzbicki 2, Szczęsny 1, Wysocki, Jurasik 6, Bojarczuk J., Bojarczuk T., Pieńskowski, Koc 4.