Strona główna | Slider | Wygrana podopiecznych Radosława Wasiaka
<strong>Wygrana podopiecznych Radosława Wasiaka</strong>

Wygrana podopiecznych Radosława Wasiaka

SMS III pokonał SUMKS Jedynka Myślenice w czwartek kolejce II ligi piłkarzy ręcznych. Kielczanie wygrali pojedynek 34:25.

Radosław Wasiak: Pierwsza połowa przebiegła zgodnie z naszymi założeniami. W drugiej połowie gra nam się nieco załamała. 12 minut zagraliśmy słabiej i drużyna z Myślenic zniwelowała przewagę. Remis utrzymywał się przez kilka minut, ale końcówka należała do nas. Zagraliśmy z większą usuwalnością w obronie i skutecznością w ataku. Wygrana dość wysoka, bo 9 bramkami, ale musimy wystrzegać się takich przestojów, jaki przydarzył nam się w pierwszej połowie.

Naszym celem jest podnoszenie umiejętności każdego zawodnika. Zdobycie doświadczenia boiskowego w ligowych starciach jest dla naszych uczniów bardzo ważne, a nam, trenerom pokazuje, nad czym jeszcze musimy popracować. Cieszę się, że chłopcy po roku nauki w szkole całkiem dobrze radzą sobie w ligowych potyczkach.