Strona główna | Aktualności

Aktualności

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO NLO W KIELCACH SMS ZPRP NA ROK SZKOLNY 2024/25 SMSKIE3 – ZAKWALIFIKOWANY DO SMS ZPRP KWIDZYNSMSKIE6 – ZAKWALIFIKOWANY DO SMS ZPRP KWIDZYNSMSKIE8SMSKIE10SMSKIE16SMSKIE20SMSKIE21SMSKIE25SMSKIE27 – ZAKWALIFIKOWANY DO SMS ZPRP KWIDZYNSMSKIE30SMSKIE32 – ZAKWALIFIKOWANY DO SMS ZPRP KWIDZYNSMSKIE33SMSKIE34SMSKIE36SMSKIE38SMSKIE47SMSKIE52SMSKIE53SMSKIE56SMSKIE58 Gratulujemy ! Czytaj więcej »

Komunikat Komisji Rekrutacyjnej NLO w Kielcach SMS ZPRP 2024

Komisja Rekrutacyjna Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach Szkoły MistrzostwaSportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, po przeprowadzeniu w terminach:06 – 09.06.2024 roku, procedury rekrutacyjnej, podaje poniżej listę kandydatów zakwalifikowanych dodrugiego etapu rekrutacji w roku szkolnym 2024/2025. Jednocześnie Komisja zwraca uwagę, iżzakwalifikowanie do kolejnego etapu nie jest jednoznaczne z przyjęciem do szkoły.SMSKIE3 SMSKIE6 SMSKIE8 SMSKIE10SMSKIE14 SMSKIE15 SMSKIE16 SMSKIE20SMSKIE21 SMSKIE25 SMSKIE27 SMSKIE30SMSKIE32 SMSKIE33 SMSKIE34 SMSKIE36SMSKIE38 SMSKIE47 ... Czytaj więcej »

„Karne to nasza zmora” – po meczu ze Handball Stalą Mielec

Rzutami karnymi zakończyło się sobotnie spotkanie SMS I Kielce ze Handball Stalą Mielec. Niestety podopieczni Radosława Wasiaka przegrali spotkanie, jednak jak podkreśla trener, mecz był ważnym doświadczeniem dla uczniów. Radosław Wasiak: Mecz mógł się podobać,  dużo działo się na parkiecie. Kibicom mógł się podobać, dla nas też był wartościowy, ponieważ po zmianie trenera Stal gra o wiele lepiej. Szkoleniowo był ... Czytaj więcej »

Wygrana w Lidze Centralnej na trudnym terenie

26:28 zakończył się wyjazdowy mecz SMS Kielce przeciwko MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. Zawodnicy Radosława Wasiaka przywieźli cenne punkty do Kielc, a trener nie krył zadowolenia z wyniku. Radosław Wasiak: Na mecz jechaliśmy po serii bez sukcesu, ze świadomością, że w Piekarach gra się bardzo ciężko. Hala jest dość specyficzna, a publiczność mocno kibicuje swoim zawodnikom. Co jednak najważniejsze Piekary ... Czytaj więcej »

Przegrana i niedosyt po rzutach karych

Zawodnicy SMS I Kielce przegrali w rzutach karnych spotkanie z KPR Autoinwest Żukowo. Podopieczni Radosława Wasiaka byli bliscy sensacji, ale to wicelider tabeli wyjeżdżał z Kielc z kompletem punktów. Radosław Wasiak: Czujemy ogromny niedosyt, to drugi mecz, który przegrywamy w rzutach karnych. Wygrało doświadczenie, a także „cwaniactwo” boiskowe, w tym dobrym znaczeniu. Prowadziliśmy 2-3 bramkami, zespół z Żukowa nas dogonił, ... Czytaj więcej »

Słaba obrona i przegrana jedną bramką – Liga Centralna

Podopieczni Radosława Wasiaka przegrali jedną bramką z zespołem Jurand Ciechanów. Obecnie zespół SMS zajmuje 11 miejsce. Radosław Wasiak: W tym spotkaniu niestety bardzo źle funkcjonowała nasza obrona. W pierwszej połowie nie radziliśmy sobie z atakiem przeciwników, nie potrafiliśmy ich zatrzymać. W drugiej części spotkania wyglądało to nieco lepiej, ale ciężko było nam odrobić straty. Pościg z ostatnich minut dał nam ... Czytaj więcej »

Pierwszy międzynarodowy sukces podopiecznych Rafała Bernackiego!

W miniony weekend podopieczni Rafała Bernackiego odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo na arenie międzynarodowej. Wygrali Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej KIA Cup, pokonując zespołu z Polski i Czech. Rafał Bernacki: Pierwszy międzynarodowy turniej za chłopcami. Cieszę się z wygranej bo bardzo jej potrzebowaliśmy: gra z mocnymi przeciwnikami zawsze jest dla nas motywacją. Dobrze wykorzystaliśmy okres przygotowawczy, podczas którego ćwiczyliśmy obronę i szybki ... Czytaj więcej »

Wygrana w nowym roku cieszy podwójnie!

Udany powrót na pakiety Ligi Centralnej zaliczyli podopieczni Radosława Wasiaka. Wygrana z AKPR AZS AWF Białą Podlaską to nie tylko cenne punkty, ale zwycięstwo ważne mentalnie. – Po trudnym końcu roku, zależało nam na mocnym powrocie – mówi Radosław Wasiak. Radosław Wasiak: Tak jak się spodziewaliśmy to był trudny mecz. Zwycięstwo było dla nas szczególnie ważne, bo zespół z Białej ... Czytaj więcej »

Noworoczny powrót Ligii Centralnej

Już w najbliższy czwartek zawodnicy Radosława Wasiaka zmierzą się z AKPR AZS AWF Białą Podlaską. To będą trudne zawody dla zawodników kieleckiego zespołu: z jednej strony piłkarze są w trakcie zmagań Mistrzostw Polski i nie mieli wielu okazji do wspólnych treningów, z drugiej zaś, gracze z lubelszczyzny to wymagający przeciwnicy. Początek spotkania o 18:00. -W najbliższy czwartek czeka nas niezwykle ... Czytaj więcej »

Zawodnicy SMS Kielce na Mistrzostwach Polski Juniorów

Aż 32 uczniów kieleckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w najbliższy weekend zacznie zmagania Mistrzostw Polski Juniorów. – Uczniowie rozjechali się do swoich macierzystych klubów i będą walczyć o awans do finałów. – mówi Radosław Wasiak, dyrektor szkoły. Lista zawodników biorących udział w Mistrzostwach Polski Juniorów: 1. Cieśla Michał 1 klasa2. Kalata Jakub 1 klasa3. Kohrs Mikołaj 1 klasa4. Moryto Jakub 1 ... Czytaj więcej »