Strona główna | Aktualności | SMS CUP po raz czwarty dla Kielc!
SMS CUP po raz czwarty dla Kielc!

SMS CUP po raz czwarty dla Kielc!

 

Drużyna SMS Kielce po raz czwarty wygrałam SMS CUP! Turniej jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publicznością, a także sprawdzeniem się w zdarzeniu z zawodnikami z innych szkół mistrzostwa sportowego. Tym razem nagrodą nie był jedynie puchar. Zawodnicy z Kielc wywalczyli sobie grę w Lidze Centralnej.

W pierwszym meczu SMS Kielce zmierzył się z SMS Kwidzyn, wygrywając 44:26. W finale podopieczni Radosława Wasiaka spotkali się z Reprezentacją Czech U18. Spotkanie zakończyło się wynikiem 40:17. MVP finału SMS CU z 22 trafieniami został Marcin Pepliński.

Radosław Wasiak: Jestem bardzo dumny z moich zawodników. W 100% zrealizowali plan, który założyliśmy sobie przed turniejem. Cieszę się, że walczyli w każdej minucie obu spotkań, nie mieli słabszych momentów czy chwili dekoncentracji. Chciałbym im bardzo podziękować za postawę, chart ducha i podejście.

Podziękowania należą się także całemu sztabowi; Sławkowi Szmalowi za pracę z bramkarzami, trenerowi przygotowania motorycznego, a także fizjoterapeutom. Chłopcy byli w doskonałej formie i dzięki temu mogliśmy walczyć na całego.