Strona główna | Slider | Udany rewanż z Zagłębiem Sosnowiec
Udany rewanż z Zagłębiem Sosnowiec

W niedzielnym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec wywalczyliśmy cenne zwycięstwo, które przybliżyło naszą drużynę do zapewnienia sobie miejsca w górnej czwórce tabeli.

Od początku spotkania SMS wypracował sobie kilku bramkowe prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:8. Na początku drugiej połowy goście doprowadzili do remisu, ale dobra obrona i świetna postawa Cezarego Kaczmarczyka w bramce sprawiły, że mecz zakończył się zwycięstwem SMS ZPRP Kielce.

MS ZPRP Kielce – Zagłębie Sosnowiec 22:19 (11:8)

SMS ZPRP: Kaczmarczyk, Nowak – Orłowski 2, Gołda 2, Schabowski, Czekaj, Czarnecki 3, Brzeziński 1, Krawczyk 4, Bienenda 3 (1), Leśniak, Pawłowski 5, Winiarczuk, Czaja 2.