Strona główna | Szkoła | SMS III Kielce pokonuje HLB Buskowianka
SMS III Kielce pokonuje HLB Buskowianka

Kielczanie pokonują doświadczony zespół z Buska Zdroju 26:22. Podopieczni Rafała Bernackiego dobrze radzą sobie w mistrzowskiej grupie II ligi.

Rafał Bernacki: Mecz był zagrany przez nas dobrze, jako trener jestem zadowolony z postawy zespołu. Ostatnie 10 minut było trochę słabsza: zabrakło koncentracji. W drugiej połowie zrobiliśmy 6 błędów technicznych, z czego 4 w ostatnich 6 minutach, to pokazuje, jak ciężka była dla nas końcówka meczu.  Gdyby się udało zagrać nam drugą połowę na poziomie dwóch błędów to byłby naprawdę dobry wynik dla zawodników w takim wieku.

Zespół z Buska jest notowany od nas wyżej, więc na pewno taki wynik nas cieszy. Dobrze funkcjonowała nasza obrona, dla mnie to bardzo dobra informacja. Na ten moment radzimy sobie całkiem dobrze w grupie mistrzowskiej. Wygraliśmy dwa spotkania: w Tarnowie i z Buskiem, to dla nas bardzo budujące.

W przyszły piątek gramy z SMS II, później gramy z VIVE Kielce i rundę rewanżową więc przed nami ciężki czas.