Strona główna | Slider | Rafał Bernacki: czekają nas ważne sprawdziany
Rafał Bernacki: czekają nas ważne sprawdziany

Rafał Bernacki: czekają nas ważne sprawdziany

 

Nadchodzący tydzień będzie dla podopiecznych Rafała Bernackiego wymagający. We wtorek, 27 października SMS III Kielce zmierzy się na wyjeździe z MOSiR Bochnia, a dwa dni później we własnej hali zawodnicy podejmą ASPR Zawadzkie. 

Powrót po trzytygodniowej przerwie spowodowanej kwarantanną był dla zawodników SMS III Kielce udany. Zespół pewnie pokonał  UKS SMS Wybicki Kielce 35:12. Jednak, jak podkreśla Rafał Bernacki, najbliższe mecze będą bardzo wymagające.

– Zarówno MOSiR Bochnia, jak i ASPR Zawdzie, to zespoły, składające się z seniorów. Mierzenie się z takimi przeciwnikami pokaże nam, w jakim momencie jesteśmy. Trafiliśmy na trudną grupę złożoną z m.in. z zespołów z województwa śląskiego, gdzie grają zawodnicy w wieku 30, 35 lat z ogromnym stażem i doświadczeniem boiskowym. II liga jest dla nas miejscem, gdzie możemy się sprawdzać. Czeka nas trudne zadanie, ale wierzę, że pokażemy charakter. 

Zarówno spotkanie z MOsiR Bochnia (wtorek 27.10), jak i mecz z z ASPR Zawadzkie (29.10 czwartek) wystartują o godzinie. 20:00. Drugie ze spotkań będzie można śledzić na żywo na kanale TVSPORTSPL (link do transmisji).