Strona główna | Slider | Doświadczenie nad młodością. SMS I Kielce przegrywa z Orłem Przeworsk
<strong>Doświadczenie nad młodością. SMS I Kielce przegrywa z Orłem Przeworsk</strong>

Doświadczenie nad młodością. SMS I Kielce przegrywa z Orłem Przeworsk

Zespół Rafała Bernackiego przegrał rewanżowy mecz z Orłem Przeworsk 34:29. Trener kieleckiego zespołu podkreśla jednak, że wynik nie oddaje, tego co działo się na boisku, a mecz był wyrównany.

Rafał Bernacki: Mecz był bardzo wyrównany, w 48 minucie udało nam się objąć prowadzenie, jednak zawodnicy z Przeworska to doświadczeni gracze. Swoje umiejętności od lat szlifują na parkietach m.in. superligi. To doświadczenie zapunktowało i było widoczne zwłaszcza w ostatnich minutach meczu. Jestem jednak zadowolony z przebiegu spotkania, a wynik nie oddaje tego, co pokazaliśmy na boisku. Musimy popracować nad skutecznością, bo zmarnowaliśmy zbyt dużo sytuacji.