Strona główna | Slider | Debry Kielc dla AZS UJK Kielce. Podopieczni Rafała Bernackiego pokonani
Debry Kielc dla AZS UJK Kielce. Podopieczni Rafała Bernackiego pokonani

Zespół SMS II Kielce uległ akademikom 30:25. Trener Rafał Bernacki podkreśla jednak, że mecz był dla jego zawodników udany, a porażka z doświadczonym przeciwnikiem dała dużo doświadczenia.

Rafał Bernacki: Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze w obronie, mimo, że do szatni na przerwę schodziliśmy przy wyniku 14:12 dla przeciwnika. Zawodnicy pokazali bardzo dużo dobrej gry, do której chcielibyśmy dążyć i którą chciałbym widzieć. O przegranej zaważyła nasza skuteczność, a właściwie jej brak. Nie trafialiśmy do pustej bramki, co było kuriozalne.

Zagraliśmy słabe spotkanie w ataku. Zawodnicy zrobili dużo błędów technicznych, własnych i niewymuszonych. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy też dużo sytuacji z bramkarzem. AZS UJK Kielce to zespół przewyższający nas warunkami fizycznymi, trudny przeciwnik. Liczyłem po cichu na więcej, ale ten wynik też mnie satysfakcjonuje.