Strona główna | Szkoła | Busko za mocne dla SMS III Kielce
Busko za mocne dla SMS III Kielce

Po pierwszym, wygranym przez kielczan meczu, zawodnicy trenera Bernackiego, pojechali do Buska Zdroju przygotowani na walkę. HLB Busko tym razem nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa, pokonując naszą drużynę 32:20.

Rafał Bernacki: Wynik jest dla nas zły. Do 15 minuty dotrzymywaliśmy kroku i mecz był w miarę wyrównany. Po pierwszym kwadransie pojawiły się niecelne rzuty, trochę strat i przez to straciliśmy sporo bramek z ataku szybkiego. Ten wynik w zasadzie utrzymywał się w drugiej połowie, mimo naszych starań aktywniejszej gry w obronie. Nie wykorzystywaliśmy sytuacji sam na sam z bramkarzem, także ten aspekt jest do poprawy.

Ten mecz był dla mnie i dla zawodników poniżej oczekiwań. Myślę, że Buskowianka była zdecydowanie lepsza i trzeba pogratulować przeciwnikowi.