Strona główna | Slider | 3 wygrane w jeden weekend! Udane mecze kieleckiego SMSu
3 wygrane w jeden weekend! Udane mecze kieleckiego SMSu

3 wygrane w jeden weekend! Udane mecze kieleckiego SMSu

 

W miniony weekend kielecka Szkoła Mistrzostwa Sportowego rozegrała trzy bardzo dobre spotkania. Zespół Rafała Bernackiego pokonał AZS AGH Kraków, zdobywając punkty na trudnym gruncie, a drużyny Radosława Wasiaka i Rafała Bernackiego wygrały zaś spotkania w Tarnowie i w Zawadzkich.

Radosław Wasiak: Mimo wygranej w Tarnowie mecz nie układał się po naszej myśli. Do 40 minuty nie graliśmy tak, jak sobie tego życzyłem. Po przerwie gra chłopców poprawiła się i wygraliśmy 9 bramkami, co nie zmienia faktu, że mamy nad czym pracować.

Moi zawodnicy muszą skupić się, popracować nad koncentracją i nad skutecznością. Powinniśmy podchodzić do meczu w odpowiedni sposób od pierwszej do ostatniej minuty.

Rafał Bernacki: Bałem się tego meczu, czy chłopcy po trudnym środowym spotkaniu z SMS I podźwigną się, ale na parkiecie pojawił się zupełnie inny zespół. Walczący, mający chęć zwycięstwa. Od początku mecz układał się po naszej myśli, prowadziliśmy. Oczywiście zespół z Zawadzkich niwelował przewagę, ale nie odpuszczaliśmy, wytrzymaliśmy presję. Cieszę się bo wygraliśmy na ciężkim terenie. Zespół z Zawadzkich szuka punktów z takimi zespołami, ja nasz, więc szczególnie cieszy mnie, że powalczyliśmy.

Dla mnie ważne jest także to, że popełniliśmy mało błędów technicznych, widać było, że zespół zagrał ambitnie.