Strona główna | Slider | Świetny mecz i wysoka wygrana SMS ZPRP I Kielce w Rudzie Śląskiej
Świetny mecz i wysoka wygrana SMS ZPRP I Kielce w Rudzie Śląskiej

Świetny mecz i wysoka wygrana SMS ZPRP I Kielce w Rudzie Śląskiej

 

Podopieczni Zygmunta Kamysa rozegrali bardzo dobry mecz, pokonując zespół Grunwald Ruda Śląska 20:37. SMS I Kielce utrzymuje się na 3 miejscu w tabeli grupy D.

Zygmunt Kamys: Obawiałem się  trochę tego meczu bo to pierwszy mecz ligowy po przerwie, a młode zespoły mają to do siebie, że zdarza im się nie docenić przeciwnika. Wygraliśmy w pierwszym meczu, dysponujemy lepszym potencjałem,  ale to trzeba jeszcze udowodnić. Pokazaliśmy to pokazali, mimo że pojechaliśmy w 13.

Ten wynik to ogromna zasługa bramkarzy, którzy obronili aż 41 piłek, co jest wynikiem kosmicznym. Siłą rzeczy, jak bramka ma taką skuteczność to i gra kontrą jest łatwiejsza i dlatego szybko wyskoczyliśmy na prowadzenie.

Następny mecz gramy z KSZO Ostrowiec i to na wyjeździe. Jest to rywal trudniejszy. Dodatkowo rywal jest mocno zmotywowany, gdyż stracił nieoczekiwanie punkty w meczu z Wisłą Sandomierz. W meczu z nami będą chcieli pokazać,  że tamto spotkanie to przypadek i chcą si umocnić w tabeli. Więc ten mecz może być o 6 pkt. bo możemy się minąć w tabeli.