Strona główna | Slider | Przegrywamy po rzutach karnych
Przegrywamy po rzutach karnych

W piątkowy wieczór 9 lutego drużyna SMS ZPRP Kielce rozegrała kolejny mecz rozgrywek II ligi. Tym razem zawodnicy SMS zmierzyli się z zespołem Siódemka Mysłowice. W pierwszej połowie zawodnicy SMS radzili sobie bardzo dobrze i na przerwę zeszli z czterobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie gra wyglądała dobrze do 40 minuty, kiedy od stanu 21:17 rzucali tylko goście doprowadzając do wyrównania a potem do dwubramkowego prowadzenia. W końcówce meczy gospodarze doprowadzili do wyrównania. O końcowym wyniku zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonali goście. Mecz zakończył się wynikiem 29:30 (26:26, 16:12).