Strona główna | Slider | Porażka i wygrana – pierwsze mecze w I lidze!
<strong>Porażka i wygrana – pierwsze mecze w I lidze!</strong>

Porażka i wygrana – pierwsze mecze w I lidze!

 

Podopieczni Radosława Wasiaka nieznacznie przegrali oraz wygrali w swoich pierwszych meczach w nowym sezonie I ligi piłkarzy ręcznych. SMS II zmierzył się z KSZO Ostrowiec (29:31) oraz z Unimetal Recycling MTS Chrzanów (34:32).

Radosław Wasiak: W pierwszym meczu brakowało nam skuteczności i dlatego taki wynik. Ale jestem zadowolony bo zrealizowaliśmy w99% założenia przedmeczowe. To co zaważyło na naszej przegranej z zespołem Ostrowca to za dużo przestrzelonych piłek. Dla moich zawodników początki gry w I lidze na pewno nie będą łatwe, ale będziemy starać się sprostać naszym własnym wymaganiom.

Bardzo się cieszę, że zawodnicy podeszli do zmagań w pierwszej lidze bez bojaźni, że odważnie wychodzą i grają, wykorzystując swoje najlepsze atuty. Tymi naszymi najmocniejszymi punktami staramy się niwelować przewagę fizyczną i doświadczenie naszych przeciwników.

Drugi, tym razem wygrany mecz z Chrzanowem, był skuteczniejszy w naszym wydaniu. Zagraliśmy dobre zawody, jestem zadowolony z tego, jak mało błędów technicznych popełniliśmy.