Strona główna | Slider | Mariusz Jurasik poprowadzi kadrę narodową juniorów młodszych!
<strong>Mariusz Jurasik poprowadzi kadrę narodową juniorów młodszych!</strong>

Mariusz Jurasik poprowadzi kadrę narodową juniorów młodszych!

 

Wieloletni reprezentant Polski, zdobywca medali mistrzostw świata i europy od grudnia pełnić będzie rolę trenera reprezentacji Polski juniorów młodszych. Mariusz Jurasik na co dzień prowadzi najmłodszy rocznik uczniów, grających w kieleckim SMSie.

Mariusz Jurasik: Każdy z nas, trenerów, nie tylko z SMSu Kielce, dąży do tego, aby w przyszłości objąć funkcję trenera kadry narodowej. Mnie się to udało. Dziękuję Zarządowi Polskiego Związku Piłki Ręcznej za zaufanie. Zrobię wszystko, żeby podnosić kwalifikację tych młodych zawodników, nie tylko z SMSów, ale także klubów. Ani ja, ani związek nie zamyka przed nikim drzwi!

Objęcie przeze mnie funkcji trenera reprezentacji kadry narodowej juniorów młodszych M2006 to duże wyróżnienie dla mnie, ale także dla naszej szkoły. Ale nie po raz pierwszy, bo trenerami roczników 2002 i 2004 są moi koledzy, trenerzy kieleckiego SMSu: Rafał Bernacki i Zygmunt Kamys. Wydaje mi się, że jest to najlepsza wizytówka dla naszej szkoły. W murach pracują fachowcy, którzy z powodzeniem prowadzą kadrę reprezentacji Polski.