Strona główna | Slider | Kolejne trzy punkty na koncie SMS-u ZPRP
Kolejne trzy punkty na koncie SMS-u ZPRP

W trzeciej kolejce drugoligowych rozgrywek drużyna SMS ZPRP Kielce pokonała na swoim boisku zespół Gloria Katowice 33:31.
Do dziesiątej minuty mecz był wyrównany, a po kolejnych trzech trafieniach kielczanie wyszli na trzypunktowe prowadzenie. W dwudziestej minucie meczu przewaga SMS ZPRP Kielce wzrosła do 5 bramek. W końcówce drugiej połowy goście zaczęli odrabiać straty i w rezultacie zakończyła się ona wynikiem 21:18.
Pierwszy fragment drugiej odsłony spotkania znów był niezły w wykonaniu SMS-u ZPRP, który doprowadził do sześciopunktowej przewagi. Od 37 minuty goście wrzucili jednak piąty bieg i doprowadzili do remisu, a potem do dwupunktowej przewagi. W końcówce meczu młodzi zawodnicy SMS-u ZPRP zmobilizowani przez trenerów rzucili się do odrabiania strat i zanotowali na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem SMS ZPRP Kielce 33:31 .