Strona główna | Slider | 45 bramek w Krakowie
45 bramek w Krakowie

Po porażce w ubiegłej kolejce z SPR Orzeł Przeworsk (33:37) odnieśliśmy znaczące zwycięstwo w Krakowie. W niedzielnym meczu pokonaliśmy zespół Krakowiak Szkoła Gortata 35:45. Nasz zespół kontrolował przebieg meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze zbliżyli się na różnicę jednego gola, ale waleczność i konsekwencja w grze sprawiły, że mecz skończył się wysoką wygraną naszej drużyny.

SMS ZPRP Kielce: Kaczmarczyk, Nowak, Trojanowski – Orłowski 3, Gołda 3, Walczyk 1, Schabowski, Czarnecki 9, Brzeziński 5, Krawczyk 3, Bienenda 2, Leśniak 3, Pawłowski 5, Winiarczuk, Antoniak 4, Czaja 7.